Apie mus

“Tik neištaisyta klaida yra klaida”. – Konfucijus

APIE MUS

UAB „Audilona“ teikia buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo konsultacines paslaugas juridiniams asmenims nuo 2001 metų.

MISIJA

Mes neskirstome savo Klientų į mažus ar didelius. Kiekvienam iš Jūsų galime pasiūlyti būtent Jums reikalingą paslaugą už teisingą kainą.

Patirtis

Savo laiką ir energiją skiriame ne tik pažinti Jūsų verslo aplinką ir įmonę, tačiau ir visą verslo bei mokestinę aplinką. Mokėjimas prisitaikyti prie kintančios aplinkos sąlygų, rinkos, kurioje dirbame supratimas, adekvati reakcija į pokyčius padeda rasti optimaliausius sprendimus. Mes visa informacija pasidalijame su Jumis. Kliento lūkesčių įgyvendinimas – viena svarbiausių mūsų ir Jūsų bendradarbiavimo dalis.

Tikslas

Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, mūsų tikslas – tapti patikimais ir ilgalaikiais Jūsų partneriais. Dauguma mūsų Klientų su mumis dirba jau daugiau nei 15 ar net 20 metų. Būtent tai rodo, kad esame lankstūs, lojalūs, patikimi ir kad mūsų teikiamų paslaugų kokybė yra aukštame lygmenyje.

Vertybės

Mūsų darbuotojai – savo srities profesionalai. Mes kasdieninėje veikloje vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip: profesionalumas, atsakomybė bei rūpestis Klientu. UAB „Audilona” komandos sukaupta patirtis leis Jums jaustis saugiai ir sėkmingai plėtoti turimą verslą.
Mes esame lankstūs, tačiau tuo pat metu turime tvirtas nuostatas apie savo, kaip Jūsų partnerių, pareigas, todėl galime garantuoti aukštą paslaugų kokybę.

Laimingas klientas – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Mes visada pasiekiami ir visada turime Jums laiko!

Atsiliepimai

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura. Aenean commodo ligula eget dolor Aenean massa. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.- John Doe, Apple Inc
Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.- Frank Abagnale, Google
Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura. Aenean commodo ligula eget dolor Aenean massa. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura.- Mac Miller